Sürekli büyüyen otomotiv sektöründe hizmet veren bir marka olarak, binek araçlardaki iş hacmini uluslararası mecralarda pazar trendlerine ve müşterilerin dinamik taleplerine öncelik vererek genişlettik. Kansai Paint teknolojilerinin dünya çapında birçok otomotiv üreticisi tarafından kullanılıyor oluşu marka bilinirliğimizi pekiştirdi. 

Geniş yelpazeli ürün paletinde binek araç müşterilerimize; yüksek kaliteli solventli ürünler; astar, vernik, son kat ile sulu astar ve baz katlar sunuyoruz.

Çevresel korumaya verdiğimiz önemin artması sebebiyle Ar-Ge ekibimiz, yüksek dayanımlı ve araçları kötü hava koşullarından uzun dönemli koruyabilen sulu baz kat teknolojilerinin geliştirilmesi üzerine projeler geliştirdiler. Yanı sıra, 3-yaş uygulama prosesleri üzerinde çalışmalar yürütüyor, baz katlardaki geniş renk paleti ile binek araç müşterilerinin değişkenlik gösteren taleplerine yenilikçi çözümler sunuyorlar. Yakın gelecekte; güçlü yapılanmış ve yüksek kabiliyetli Ar-Ge ekibimiz ile, trend olma potansiyelindeki renkleri yerli olarak geliştirip pazarın öncüsü olarak ihtiyaçlara en hızlı şekilde yanıt vermeyi hedefliyoruz. Ürün geliştirme, uygulama öncesi ve sonrası sağladığımız kapsamlı teknik destekle tüm müşterilerimize sürdürülebilir bir üretim süreci için destek olmaya devam edeceğiz.
 

Ürünler