Metal sanayinin sac, galvaniz, döküm, paslanmaz çelik ve zamak yüzeyler gibi farklı türde yüzeylere yönelik boya ihtiyaçları için ürün geliştirme faaliyetleri yürütüyoruz. 

Müşterilerimizden gelen şartnameler, uluslararası standartlarda tariflenen performans beklentileri, yasal düzenlemeler ve müşterilerimizin hat koşulları doğrultusunda boya tasarımları yapıyoruz. Tekstil sektörüne hizmet veren, metal aksesuar ve fermuar üreticilerinden, egzoz, rot, makas, balast, bisiklet ve elektrikli motor üreticilerine değin çok sayıda sektöre; sprey (konvansiyonel ve elektrostatik), fırça, rulo, daldırma ve tambur uygulamalar için geniş spektrumlu ürün portföyü ile hizmet veriyoruz.

Metal yüzeylerin paslanmaya karşı uzun süreli korunması ve mükemmel dış dayanım için müşteri şartnameleri ile uyumlu, antikorozif astarlar (hava kurumalı ve 2K epoksi) üzerine yine müşteri beklentileri ile uyumlu, farklı parlaklık aralığında tasarlanan alkid, strien alkid ve akrilik son katlarımız ile çözüm önerileri sunuyoruz. 

Yüksek ısı ve korozyona dayanımın ön plana çıktığı taleplerde; sprey, fırça ve rulo uygulamalara elverişli, modifiye alkid ve silikon reçine içeren son katlarımız; hızlı kuruma, kolay zımparalanabilme ve pek çok yüzeye (sac, fosfatlanmış sac, galvaniz ve hafif metal) mükemmel yapışmaya yönelik talepler için de PVB esaslı astar ve son katlarımız ile çözüm önerileri sunuyoruz.

Boyanan Parçalar: Egzoz, amortisör, filtre kabı, pompa, rot, piston, makas, balast, kollektör, döküm yüzeyler, elektrik motorları, düğme ve fermuar, bulaşık makinası ve kurutucu sepetleri, bisiklet, silo, betopan, kompresör, iskele, vinç, zincir vb.
 

Ürünler