Dış Plastik Parçalar
Otomotiv sektörüne dış plastik parçalar için renk ve dayanım çözümleri sağlıyoruz. Bu plastik parçalar termoset, termoplastik gibi farklı yapıda olup, enjeksiyon prosesleri olarak çeşitlilik gösterirler. Otomotiv endüstrisinde renk eşleme, mekanik ve hava koşullarına dayanım büyük önem taşımaktadır. Dış plastik parçalar için geliştirdiğimiz boya sistemleri renk eşleme sürecini, yapışma kalitesini ve dış dayanımı temin eder. Tampon, ayna kapağı, kapı kolu, spoiler, ızgara gibi dış plastik parçalar için bir ve iki bileşenli polyester/akrilik baz kat, iki bileşenli poliüretan vernik ve iki bileşenli poliüretan son kat sistemleri ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.  

İç Plastik Parçalar
Son dönemde yaşanan teknolojik gelişmeler taşıtları birer mobil ev haline dönüştürdü. Bu durum araç içi “güzellik” kavramını daha öne çıkardı. Hem araç içinde talep edilen görünümü sağlamak, hem de aracın ağırlığını azaltarak yakıt ekonomisini iyileştirmek maksadıyla plastik parçaların kullanımı hızla arttı. 

Kansai Altan olarak, göz zevkine ve dokunma hissine hitap eden geniş ürün yelpazemizle müşterilerimize, pazarın değişen dinamikleri doğrultusunda talep ettiği ürünleri sağlıyoruz. Aynı zamanda opak, metalik/inci ve krom efektli renkleri veya OEM şartnamelerini sağlayan yüksek kimyasal dayanıma sahip, kadifemsi dokunma hissi yaratan “soft-touch” ürünler geliştirip sunuyoruz. 

Tüm süreçlerde; ürün geliştirme, uygulama öncesi ve sonrasında sağladığımız kapsamlı teknik destek sayesinde müşterilerimizin sürdürülebilir üretim süreçlerine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.
 

Ürünler