Alüminyum - Çelik Jant
Alüminyum alaşım ve çelik sac jantlar sürücülerin araçlarını kendi zevklerine göre kişiselleştirmesine olanak sağladığı gibi aracın performansı, yakıt ekonomisi ve konforunda da direkt etkiye sahip olur. Çelik jantlar genellikle jant kapağı ile kullanılır, kir ve pas oluşumuna karşı düzenli temizliğe ihtiyaç duyar. Öte yandan alüminyum alaşım jantlar farklı dizaynlara ve “diamond-cut” prosesiyle daha ilgi çekici bir görünüme sahip olabilir.

Kansai Altan olarak, alüminyum ve çelik jantlar için müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Ürün portföyümüzde yer alan tek bileşenli orta/yüksek katılı akrilik ve polyester bazkat ile tek bileşenli akrilik vernik sistemleri, konvensiyonel/elektrostatik sprey ve çan uygulamaları için geliştirilir. Aynı zamanda tek bileşenli akrilik ve polyester son kat sistemleri çelik jantlar için yüksek dış dayanım ve tatmin edici bir dış görünüm sağlar.

Döküm Demir/Metal Parçalar
Otomotiv endüstrisinde motor bloğu, fren diski, amortisör, yakıt tankı gibi birçok metal parça kullanılıyor. Taşıtların dış etmenlere açık konumda olması, yağışların oluşturduğu nem kaynaklı paslanmalara neden olur ve böylelikle metal parçaların kullanım ömrü kısa sürede sona erebilir. Bu parçaların çoğu direkt çevresel etmenlere maruz kalmasa dahi araç gövdesi içinde yer alması sebebiyle etkilenir. Bu noktada koruyucu boyalar büyük önem kazanır.

Kansai Altan olarak, geliştirdiğimiz anti-korozif özellikte alkid ve epoksi boya sistemleriyle metal parçaların dayanımını arttırıyor ve parça kullanım ömrünü uzatıyoruz. Ürün geliştirme sürecinde, uygulama öncesinde ve sonrasında sağladığımız kapsamlı teknik destekle tüm müşterilerimize sürdürülebilir çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.
 

Ürünler